|     |  
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
 
Temsilci olun!
 
Hayallerinizin Yeni Rotası!

Takım Öncülüğü, Temsilci olarak başladığınız Avon işinizi büyütmek için mükemmel bir fırsat! Avon Takım Öncülüğü ile daha büyük hayaller kurabilir ve hayallerinizi daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Kazançlarınızı, çevrenizi, kendinize olan güveninizi ve yeni deneyimler yaşama şansınızı kat kat artırırsınız.

Avon Takım Öncüleri, bir yandan müşterilerine birbirinden güzel ürünleri sunmaya devam ederken, bir yandan da kendi satış ekiplerini kurup, hem onları da bu kazanca ortak eder, hem kendi kazançlarını artırırlar.

Avon Takım Öncüleri, Avon'un onlara sunduğu eğitim ve gelişim olanaklarıyla kendilerini geliştirme, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarma fırsatı yakalarlar. Takım Öncüsü olmaya karar verdiğiniz günden itibaren birebir eğitimler, sınıf eğitimleri, iş başında örnek uygulamalar gibi birçok destek sayesinde, büyük bir ekibin bir parçası olarak çalışmaya başlarsınız. Bu sayede yeni çevreler edinebilir, yeni insanlarla tanışabilir, topluluk önünde sunumlar yapabilir, ekip yönetebilir, eğitimler verebilir ve daha bir çok alanda kendinizi geliştirme şansı elde edebilirsiniz.

Avon, işinize başladığınız andan itibaren göstermiş olduğunuz her türlü başarıyı gerek maddi gerekse manevi anlamda takdir eder ve sizi farklı şekillerde ödüllendirilir. Şirket yemek organizasyonları, unutamayacağınız anlar yaşayacağınız yurtiçi ve yurtdışı gezileri ve daha bir çok ödül kazanabilirsiniz.

Avon Takım Öncülüğü Sistemi'nin sunduğu geniş kazanç potansiyeli ile, hayallerinize giden yolda yepyeni bir başlangıç yapabilirsiniz

Takım Öncülüğü Hakkında Merak Ettikleriniz