Turkey
  |   Yardım
Şifre Hatırlatma

Şifre Hatırlatma

Devam butonunu tıkladığınızda açılan sayfada gerekli güvenlik kontrollerinin yapılabilmesi için Temsilci numaranızı ve doğum tarihinizi girmeniz istenecektir. Temsilci numaranızı 8 hane, doğum tarihinizi 2 hane gün, 2 hane ay ve 4 hane yıl şeklinde girmelisiniz. Girdiğiniz bilgiler kontrol edildikten sonra sitemize giriş yapmanızı sağlayacak Temsilci şifreniz, tercihinize göre sistemimizde kayıtlı olan e-mail adresinize ya da kısa mesaj olarak cep telefon numaranıza gönderilecektir.

Gelen şifreyi kullanarak sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifreyi değiştirmek isterseniz ana sayfadan Şifre Değiştir bölümünü kullanabilirsiniz.

- Kayıtlı e-mail adresi ve cep telefon numaranız bulunmuyorsa yardım için Müşteri İletişim Merkezi ile irtibat kurabilirsiniz.

- Müşteri İletişim Merkezi'ne hafta içi hergün 08:00 - 20:00 saatleri arasında 0850 250 2866 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

- Cep telefonu veya e-mail adresi bilgilerinizi saat 15:00’dan sonra Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak iletmeniz durumunda, yeni bilgilerinizin sistemlerimizde bir ertesi iş günü güncellenme olasılığı bulunmaktadır.